ShowBiz

Ana Gjebrea ka diçka për t’i thënë Jonit , sepse distanca bën të veten

               Publikuar në : 14:12 - 16/04/18 |
mapo.al

Gjithmonë kur bëhet fjalë për një raport kaq të ngushtë siç është ai mes një motre dhe vëllai ka shumë dashur brenda. Kur distanca është në mes kjo lidhje bëhet edhe më e fortë.


Këtë na e ka treguar edhe  e vogla Ana Gjebrea e cila ia ka shprehur dashurinë vëllait të tij Jonit i cili ka pak kohë që është zhvendosur në Amerikë pas fejesës.

Ana e ndjen shumë mungesën e të vëllait dhe këtë e ka treguar jo pak herë. Ajo i ka bërë një surprizë ku brenda një zemre ka shkruar: “ Më mungon, të dua vëlla”. Sigurisht që Joni do të kishte një reagim për këtë mesazh kaq të veçantë duke shkruar: “Ti më mungon më shumë”

Edhe pse me disa vite diferencë dhe larg njëri-tjetrit  lidhja  e Jonit dhe Anës është shumë e fortë.

<
>
jon-gjebrea-1-1 jon-gjebra-2


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas