ShowBiz

Një superbombë si Amber me doreza boksi
               Publikuar në : 13:32 - 06/06/18 |
mapo.al

Amber Rose ka qenë gjithmonë një mbështetëse e fortë e të drejtave të grave, duke përkrahur lirinë seksuale, pavarësinë dhe lidhjet e afërta mes motrave.


Për të promovuar marshimin e katërt për organizatën e saj “SlutWalk”, modelja 34 vjeçare ka pozuar topless duke lëpirë një dorezë boksi.

Duke mbuluar asetet e saj me njërin krah, Amber është shfaqur tepër seksi në foton e publikuar në Instagram.

<
>
3CAF519700000578-4174834-Flawless_Amber_s_tanned_skin_was_completely_unblemished-a-32_1485879276144 4CF6728A00000578-0-image-a-6_1528272237007 4CF6727800000578-0-image-a-5_1528272227303 09-1425879988-amber-rose-bikini-selfie 354e37017ba066f29adadf53161ca760 amber-rose amberrose1 amber-rose-bikini-08 amber-rose-boobs-cleavage-bikini-hawaii-dating-val-chmerkovskiy-pics-pp- amber-rose-in-bikini-at-a-beach-in-miami_25 Amber-Rose-Versace-Bikini anpohl-l-610x610-swimwear-blackbikini-amberrose e07ae46520502c14ad2fb985132012f0 hqdefault images kanye-amber-rose-bikini-07 Photos-Amber-Rose-Beach-Orange-Thong-Bikini Screen-Shot-2015-07-12-at-9.35.37-AM-e1436720013376 y1-1


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas