ShowBiz

Amber “djeg” rrjetin…

               Publikuar në : 14:35 - 13/04/18 |
mapo.al

Amber Turner është ende pjesë e një trekëndëshi dashurie mes Dan Edgar dhe të dashurës së tij të re Clelia Theodorou.


Pavarësisht kësaj, ylli i “TOWIE” nuk duket aspak e shqetësuar.

Bukuroshja 25 vjeçare ka vazhduar të shijojë pushimet e saj në Dubai. E veshur me bikini, Amber ka tërhequr vëmendjen me format e saj fenomenale.

<
>
4B1BA3B200000578-0-image-a-3_1523613387094 4B1BA3D300000578-5611731-image-a-33_1523615336978 4B1BA3F500000578-5611731-image-a-18_1523613573110 4B1BA34A00000578-5611731-image-a-32_1523615307807 4B1BA35D00000578-5611731-image-a-29_1523614748901 4B1BA36C00000578-5611731-image-a-11_1523613507977 4B1BA40B00000578-5611731-image-m-28_1523614583041 4B1BA41C00000578-0-image-a-2_1523613374274 4B1BA35900000578-5611731-image-a-26_1523614305276 (1) 4B1BA35900000578-5611731-image-a-26_1523614305276 4B1BA39300000578-5611731-image-m-17_1523613565652 4B1BA42500000578-5611731-image-a-30_1523615182459 amber-turner-bikini-on-beach-in-dubai-march-2018-3 amber-turner-in-bikini-on-the-yacht-in-dubai-03-10-2018-21 nintchdbpict000393759767 nintchdbpict000393759803

 


Etiketa: , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas