Kryesore

Ambasada Amerikan hap ankandin, nxjerr në shitje dhoma gjumi dhe elektroshtëpiake


               Publikuar në : 19:23 - 04/06/18 |
mapo.al

Nëse jeni në kërkim të mobilimit të shtëpisë dhe keni një buxhet të vogël, është mirë që të mos nxitoheni. Ambasada amerikane në Tiranë ka hapur ankandin për shitjen e mobiljeve dhe të një sërë pajisjesh të cilat janë përdor prej saj në kryeqytet, ku qytetarët mund t’i blejnë, raporton Mapo.al.


Vazhdimisht ambasada amerikane ka hapur ankande të tilla për shitjen e pajisjeve pas rinovimeve që bën.

Ndërkohë, pritet që në muajt në vijim të largohet edhe ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu dhe ardhja e një diplomati tjetër. Ambasadori Lu që pati ndoshta ndikimin më të madh në politikën shqiptare.

Linku: https://online-auction.state.gov/sq-AL/Auction/Index/a1c3e6f0-14b8-42b3-8812-c8e5b38ee6ee/Page/2

 

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas