ShowBiz

Almeda Abazit i drejtojnë armën? Zbuloni se çfarë ka ndodhur me yllin e showbizz-it


               Publikuar në : 18:36 - 11/05/18 |
mapo.al

Një episod i papritur ka ndodhur edhe për ish-miss Almeda Abazin.


Këtë e ka treguar vetë bukuroshja me një postim në Instastory teksa të gjithë kemi ngelur të habitur.

Në foton e postuar shihet Landi Hysi teksa i ka drejtuar pistoletën Almedës që ka shkrepur foton dhe e gjitha kjo nuk është ashtu siç duket.

Bëhet fjalë për një skenë të xhiruar në “DWS” me titullin Mission Imposible që mesa duket Almeda po realizon në bashkëpunim me Landin.

Shyqyr që nuk qenka e vërtet! Për pak sa nuk na ngriu gjaku.

<
>
cfth_e6_e ghj_e56

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas