ShowBiz

Alketa zbulon kush e shoqëron në “aventurën afrikane”!

Prej ditësh moderatorja Alketa Vejsiu ndodhet në Afrikë.


Herë pas here ajo ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video ku ka treguar si bukuritë e vendit, por edhe problemet e një vendi mjaft të varfër. Megjithatë Vejsiu nuk është vetëm në këtë aventurë.

Ajo ka treguar përmes një foto në rrjete sociale se sëbashku me të është vajza e Timo Fllokës dhe Vera Grabockës, Linda. “Jam shumë e lumtur që e përjetova Afrikën magjike me Lindën time të dashur”,-përfundon moderatorja në rrjete sociale.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas