ShowBizz

Alketa Vejsiu zgjedh vendin ku do të kalojë pleqërinë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:17 - 02/05/18 |
mapo.al

Moderatorja e emisionit ‘Në Kurthin e Piter Pan’  Alekata Vejsiu është një nga personazhet Vip që pëlqen të vizitojë destinacione të ndryshme në mbarë botën.


Ndër të preferuarit e saj është Italia, pasi është një nga vendet që shkon më shpesh.


Alketa këtë herë ka ndarë me miqtë e saj një nga destinacionet që do të preferonte të kalonte pleqërinë.


“Vendi im i preferuar në të gjithë botën! Kur të gjitha flokët e mia të thinjen, zemra ime të bëhet jeshile si këto fusha dhe një ngjyrë e zbehtë portokalli si ky perëndim dielli, këtu do të doja të pushoja përgjithmonë..”- ka shkruar Alketa bashkangjitur një pamjeje mahnitëse në Itali, të një vendi alpin.


Ky është padyshim një nga destinacionet e saj të preferua pasi në çdo sezon ajo zgjedh ta vizitojë këtë vend të paktën një herë.


Etiketa: , , , , , , , , , ,

Pas