ShowBiz

Alketa Vejsiu tregon se si do të dëshironte emrin e saj, një sugjerim i veçantë për prindërit e rinj
               Publikuar në : 16:48 - 07/08/18 |
mapo.al

Moderatorja Alketa Vejsiu është një nga personazhet më aktivë dhe adhuron udhëtimet.


Kohët e fundit moderatorja ka vizituar disa destinacione dhe tashmë e ka një sugjerim të ri.

‘Emri im mund të ishte Etna. Etna do ishte një emër i bukur vajzash’- ka shkruar Alketa në foton e saj nga destinacioni më i fundit.  Ja dhe një sugjerim interesant nga moderatorja që mund të vlejë për prindërit e rinj.


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas