ShowBiz

Alketa shfaqet më seksi se kurrë me bikini!
               Publikuar në : 19:31 - 31/07/18 |
mapo.al

Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë relaksi dhe pushimesh në Siçili.


Këtë vit si asnjëherë më parë ajo ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet me bikini. Diçka të tillë ka bërë edhe këtë herë ku e shohim më në formë se kurrë në një pozë mjaft të bukur.

Sa i përket sezonit të ri televiziv Alketa është gati të nisë gjatë muajit shtator me edicionin e radhës të “Dance With Me”.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas