ShowBiz

Alketa rrëfen fëmijërinë e vështirë: Më shanin llapushe

Alketa Vejsiu ka treguar si rrallëherë si e tallnin kur ishte e vogël.

“Ti je veshllapushe” ka qenë shprehja që Alketa nuk e ka duruar dot dhe e ka bërë të ndihet keq për shumë vite.“Mu desh shumë që ta kuptoja se njeriu duhet ta dojë veten dhe ta pranojë ashtu siç është.

Por fëmijë kjo shprehje më ka torturuar shumë, madje lëshoja flokët që ti mbuloja veshët. Kam qenë shumë e imët dhe veshët kishin një formë te çuditshme” – ka thënë moderatorja.

 

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas