ShowBiz

Alesia Bami lë punën e balerinës për një ‘profesion’ të ri…

Balerina e “Stop” dhe modelja e njohur Alesia Bami është kthyer në kryetemën e mediave rozë, kjo edhe për shkak të formave të saj bombastike.


Postimet në Instagram nga pushimet verore kanë qënë të shumta, por çfarë tërhoqi vëmendjen ishte postimi i saj i fundit.

Alesia ka vendosur që të paktën për një ditë të ndryshojë profesion.

“Një roje plazhi si unë” shkruan Alesia në foton ku shfaqet e ulur në kullën e vrojtimit të rojeve të plazhit./Newsbomb

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas