Kryesore

Aleksandër Frangaj mbush 50 vjeç, por bashkëshortja i ‘kurdis’ një surprizë të paparë…               Publikuar në : 21:54 - 06/10/18 |
mapo.al

Pronari i televizionit “Klan”, Aleksandër Frangaj, ka festuar dje 50-vjetorin.


Ditëlindja e tij është shoqëruar me një festë madhështore ku ishin të mbledhur miq dhe kolegë.

Revista “Who” shkruan se, ka qenë bashkëshortja e tij, Alba Frangaj, ajo e cila ka organizuar festën në Dajt nën dritat e kuqe të atmosferës, ndërsa kodi i veshjes ka qenë kapelja e zezë.

Të ftuarit kanë zbuluar pamjet nga festa e 50-vjetorit të Frangajt, me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Ndër të ftuarit kanë qenë edhe personazhet e njohur të ekranit si Marina Vjollcën, Getoar Selimin, Dritan Shakohoxhën, Anxhela Peristerin, e shumë të tjerë.

Ndërsa Aleksandër Gjoka ka kënduar posaçërisht për Frangajn.

<
>
fyjedt-1 hgf hytfj image-30-600x407-1 jugfh rtsr try uyty


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas