Bota

Akuzohej për përdhunim, 26-vjeçari nxjerr penisin në gjyq: Jam i pafajshëm


               Publikuar në : 18:54 - 25/05/18 |
mapo.al

Një burrë i cili u paraqit para gjykatës së Connecticut për përdhunim, i tregoi organin e tij gjenital jurisë duke u përpjekur t’i provonte që ishte i pafajshëm për akuzën që rëndonte mbi të.


26-vjeçari Desmond James uli pantallonat në gjykatë duke treguar penisin, pasi ngjyra e organit të tij gjenital ishte një faktor kyç në gjyq.

Gruaja e cila ngriti padi ndaj tij , deklaroi se burri i cili e sulmoi e kishte penisin ngjyrë më të hapur se ngjyra e trupit.

Avokati i tij deklaroi se ky ishte një fakt dhe se diçka e tillë ishte e lejueshme për të provuar pafajësinë.

James u pozicionua në mes të sallës së gjyqit dhe ekspozoi pjesët e tij intime në mes të të qeshurave dhe shokut të të pranishmëve.

Prokuroja e çështjes deklaroi se ky ishte një veprim i pavend, pasi prova të tjera më të rëndësishme do të jenë ato që do të përcaktojnë nëse ai e ka kryer krimin.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas