Media

“Akullore me frut pasioni”, moderatorja shtatzënë kërkon ndihmën e fansave


               Publikuar në : 21:39 - 31/07/18 |
mapo.al

Moderatorja e njohur e ekranit, Jona Spahiu, është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve me fotot e saj shtatzënë.


Rreth një muaj më parë, Jona Spahiu dhe partneri i saj Frenklin Ymeri celebruan dashurinë e tyre në një martesë përrallore. Teksa ndodhet javët e fundit të shtatzënisë, duket se Jonën e ka kapur keq nepsi i shtatzënisë.

Në një postim në Instastory, ajo ka publikuar foto të një akulloreje dhe kërkon ndihmën fansat se ku mund të gjejë një të tillë. “Ju lutem, ku mund të gjej akullore me frut pasioni?”- ka shkruar Jona në postim.

 

<
>
frut jona-1 JONA-385x450


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas