Kryesore

Aktori i preferuar turk gëzon fansat, uron Bajramin në gjuhën shqipe…
               Publikuar në : 15:35 - 21/08/18 |
mapo.al

Ai është një ndër aktorët më të dashur turk për publikun shqiptar.


Jo vetëm për faktin se pëlqehet shumë rolet e tij në seriale të ndryshme, por është edhe bashkëshort i aktores shqiptare, Almeda Abazit.

Ditën e sotme besimtarët myslimanë festojnë Kurban Bajramin dhe Tolgahan Sayisman i ka uruar të gjithë me një postim në Instastory.

Përveçse ka shkruar turqisht, ai i ka gëzuar fansat shqiptarë kur e ka uruar festën edhe në gjuhën shqipe.

“Gëzuar Bajramin”- ka shkruar Tolgahan në postim.

Image


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas