ShowBiz

Aktori i Portokallisë, së shpejti baba


               Publikuar në : 13:29 - 09/04/18 |
mapo.al

Marin Orhanasi do të bëhet baba për herë të dytë.


Këtë lajm e ka dhënë vetë Marini nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ai ka qenë duke kaluar fundjavën në Durrës me familjen e tij, ku edhe është shkrepur fotografia me bashkëshorten dhe djalin e madh.

“Jemi dy çuna, përpak bëhemi tre”- ka shkruajtur aktori, duke na treguar se fëmija që do të vijë në jetë do të jetë sërish djale.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas