ShowBiz

Aktori i Portokallisë, së shpejti baba

Marin Orhanasi do të bëhet baba për herë të dytë.


Këtë lajm e ka dhënë vetë Marini nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ai ka qenë duke kaluar fundjavën në Durrës me familjen e tij, ku edhe është shkrepur fotografia me bashkëshorten dhe djalin e madh.

“Jemi dy çuna, përpak bëhemi tre”- ka shkruajtur aktori, duke na treguar se fëmija që do të vijë në jetë do të jetë sërish djale.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas