ShowBizz

Aktori i njohur turk ditëlindjen në një festë përrallore

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 11:46 - 23/04/18 |
mapo.al

Murat Yildirim ka festuar ditëlindjen e tij të 39-të dhe bashkëshortja e tij Iman Elbani është kujdesur që aktori të surprizohet dhe të kënaqet sa më shumë në këtë ditë. Festa ka nisur që në fluturim për në vendin përrallor Maldives.


Iman kishte përgatitur një tortë me fotografinë e tij. Më pas janë vendosur në një resort luksoz në ishujt Maldive ku një natë ka kushtuar plot 6 mijë lira turke ose përafersisht 1200 euro/nata. Nga pak fotot që kane postuar nuk do mend që çifti ja ka kaluar shkëlqyeshëm në këtë vend magjepsës.

Etiketa: , , , , , , , ,

Pas