KMR

Aktori i famshëm çon me pushime në Hauai 500 personat e stafit


               Publikuar në : 13:55 - 24/04/18 |
mapo.al

Aktori i famshëm Ben Affleck njihet për zemërgjerësinë e thjeshtësinë e tij. Duket se pas përfundimit të xhirimeve të filmit të tij më të ri “Triple Frontier”, 45-vjeçari vendosi të çojë të gjithë skuadrën me pushime.


Me një staf prej 500 vetash ai dhe e dashura e tij u nisën për në Hauai ku çdo gjë është e paguar dhe ka festë në çdo orë. Kjo është dhurata më e bukur që një shef mund t’i bëjë stafit të tij dhe ky veprim i Affleck ka tërhequr vëmendjen e medias.

Megjithëse është në një udhëtim argëtues me punëtorët e tij, Ben Affleck e kishte mendjen vetëm tek e dashura, Lindsay Shookus dhe nuk i’a ndante sytë në asnjë moment. Duke se dashuria i’a ka marrë mend aktorit hollivudian.


Etiketa: , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas