Kryesore

Aksioni i fundit, sekuestrohen 5 milionë euro, 2 të arrestuar

Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda sapo kanë dalë në një deklaratë për mediat ku njoftohet se, pesë milionë euro janë sekuestruar pas një operacioni të fundit për goditjen e një grupi kriminal.


Falë operacionit dhe bashkepunimit mes Policisë e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, janë arrestuar 2 persona për trafik droge nga Amerika Latine në vendet e Europës.

PasPara

1 koment

Leave a Reply to Ilir Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas