Kronika, Kryesore

Vrasjet në Shkodër, sekuestrohen 5 makina të blinduara të familjeve Lici e Bajraj

Policia dhe Njësia Speciale RENEA kanë sekuestruar 5 makina të blindura në Shkodër të cilët u përkasin familjeve Lici dhe Bajraj.

Efektivët e RENEA-s vijojnë kontrollet në lagjet Dobraç dhe Kiras të Shkodrës pas vrasjeve që kanë ndodhur kohët e fundit në këtë qytet.

VIJON…

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas