Aktualitet

Aksidenton 40-vjeçaren në gjendje të rëndë dhe largohet nga vendngjarja


               Publikuar në : 08:19 - 07/06/18 |
mapo.al

Një 40-vjeçare është gjetur në anë të rrugës me dëmtime në trup, dyshohet për shkak aksidentimi nga një automjet që më pas është larguar nga vendngjarja.


Ngjarja raportohet nga policia e Korçës, mbi atë çfarë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje rreth orës 5:20 në aksin Pogradec-Korçë, në vendin e quajtur “Lapidari i Petrushës”.

Shtetësja është transportuar në Spitalin e Pogradecit për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa gjendja e saj raportohet e rëndë.

Një grup hetimor është ngritur për të zbuluar rrethanat e ngjarjes, e sigurisht për identifikimin dhe kapjen e autorit.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas