ShowBiz

Aksidentohen Almeda Abazi dhe bashkëshorti turk, aktori i preferuar i shqiptarëve


               Publikuar në : 18:22 - 18/04/18 |
mapo.al

Çifti i njohur Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë kaluar mbrëmjen që lamë pas një situatë jo të këndshme.


Pas një darke romantike sëbashku ata kanë pësuar një aksident e makinë, ndërkohë që po dilnin nga parkingu për t’u shkuar në shtëpi.

Sipas mediave turke ata janë përplasur me një taksi, por fatmirësisht nuk ka patur të lënduar vetëm dëme materiale. Megjithatë Tolgahan ka pritur derisa ka ardhur patrulla e policisë për t’iu nënshtruar edhe testit të alkoolit.

Aktualisht Almeda udhëton shpesh mes Shqipërisë dhe Turqisë për shkak të prezantimit të “Dancing With The Stars”.

<
>
a1_1524066132-3213859 a2_1524066132-9754120 a3_1524066131-9857419 a4_1524066132-8239851 a5_1524066132-7355257 a6_1524066132-3285878 we_1524066232-7187510

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas