Aktualitet

Aksident tragjik: Makina përplas për vdekje një fëmijë në Fier
               Publikuar në : 11:38 - 30/06/18 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Fier.


Burime nga policia kanë bërë të ditur se ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kurjan të Roskovecit.

Një makinë ka përplasur një fëmijë, i cili fatkeqësisht ka humbur jetën.

Fëmija 5 vjeç mësohet se ka qenë duke kaluar rrugën kur është përplasur nga makina.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për shkaqet aksidentit.

Shoferi është ndaluar.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas