Kronika

Aksident në rrugën e Kombit, plagosen 5 anëtarë të një familje

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:46 - 24/06/18 |
mapo.al

Një automjet tip “Fiat Punto” drejtuar nga një 21-vjeçar është përplasur me trafik-ndarësen në Kalimash, në autostradën Milot – Kukës.


Policia sqaron se i riu E. B., nga Paskuqani, udhëtonte së bashku me prindërit, motrën dhe vëllanë, ku si pasojë e përplasjen janë dëmtuar.


Të dëmtuarit pasi morën mjekim në spitalin e Kukësit, ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas