Aktualitet

Aksident në mbikalimin e Fllakës mes një autobusi dhe 4 makinave, të dhënat e para…

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në mbikalimin e Fllakës.


 

Raportohet se në aksident janë përfshirë një autobus i Kosovës dhe 4 autovetura në drejtimin Tiranë-Durrës.

 

Nga aksidenti nuk raportohet per të dëmtuar por vetëm per dëme materiale.  Policia ndodhet në vendngjarje per te zbardhur me tej rrethanat e ketij aksidenti

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas