Kronika

Aksident në Fier, ‘Benz’-i del nga rruga dhe ‘fluturon’ mbi murin rrethues të një banese

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin që të dërgon në Sheq. Një makinë tip ‘Benz’ është aksidentuar nga shpejtësia duke dalë nga rruga.


Makina ka përfunduar mbi murin rrethues të një banese ndërsa raportohet se nuk ka të lënduar, raporton Shqiptarja.com.

Në Shqipëri në kohët e fundit thuajse cdo ditë janë regjistruar nga disa aksidente, ndërsa në 7 muaj 120 persona kanë vdekur nga aksidentet bëjnë me dije të dhënat e INSTAT.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas