Kryesore

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, radhë kilometrike në Maminas
               Publikuar në : 17:04 - 29/04/18 |
mapo.al

Ka mjaftuar një aksident dhe në autostradën Tiranë-Durrës janë krijuar radhë të gjata automjetesh.


Në zonën e Maminasit, janë me qindra automjete të cilat po presin që të lëvizin në drejtim të Tiranës.

Koha e mirë dhe temperaturat e larta kanë bërë që me mijëra qytetarë të preferojnë të kalojnë fundjavën jashtë kryeqytetit. Por një aksident i ndodhur në këtë auostradë ka bërë që kalimi i automjeteve të bëhet me vështirësi, duke sjellë mjaft probleme jo vetëm për qytetarët, por edhe për mjetet e urgjencës.

<
>
1f1c3c42-1698-4e84-b995-00454eda6e8a 9cfc12f7-f1f5-4225-a493-d1c28592aac6 391f4119-99c5-4737-b69e-cd011b12c731 941d61a2-461d-487e-b6ff-d97f80b67dba


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas