Aktualitet, Kryesore

Aksident me vdekje në Elbasan, mjeti del nga rruga dhe digjet. Humb jetën shoferi

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.

Aksidenti ka ndodhur pranë ish-kombinatit metalurgjik në Elbasan.Dy automjete janë përplasur mes tyre, ç’ka ka sjellë daljen nga rruga të njërit prej tyre.

Mjeti ka dalë nga rruga dhe më pas ka shpëthyer në flakë, duke shkaktuar vdekjen  e menjëhershme të shoferit.

Ende nuk dihen detaje në lidhje me shkaqet dhe rrethanat e aksidentit, dhe as identiteti i viktimës.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas