Kronika

Aksident i rëndë në Qafë Thanë, 4 persona përfundojnë në spital


               Publikuar në : 19:08 - 16/08/18 |
mapo.al

Një aksident me plagosje ka ndodhur pasditen e sotme në Qafë Thanë.
Mësohet se 4 persona nga Maqedonia janë plagosur si pasojë e përplasjes së 3 automjeteve.


Mësohet se të plagosur janë: Valeria Kostanovska 25 vjeçe, Orkidea Vleianovska 38 vjeç, Anastasia Velanoivska 17 vjeç dhe Andrea Kristovska, të cilët po marrin ndihmën mjekësore në spitalin e Librazhdit dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Nga të dhënat paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e motit të keq./abcnews


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas