Kronika

Aksident i rëndë në Himarë, shoferi pa ndjenja bllokohet brenda në makinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Himarë para pak minutash. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Qeparo, ku një person ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal.

“BalkanWeb” siguron pamjet ku shoferi ndodhet i bllokuar brenda në mjet dhe nuk reagon. Ai është gjetur nga njerëzit e rastësishëm. Ende nuk ka mbërritur polica dhe ambulanca.vijon…

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas