Kronika

Aksident i frikshëm te ‘Syri i Kaltër’, ja ku përfundon çifti me BMW


               Publikuar në : 17:21 - 09/08/18 |
mapo.al

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Gjirokastër – Sarandë. Një automjet tip BMW ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal pranë vendit të njohur si ‘Kriporja’, afër pikës turistike të Syrit të Kaltër.


Nga të dhënat e para mësohet se kanë mbetur të plagosur një çift që udhëtonin me këtë automjet. Me plagë më të rënda është bashkëshortja.

Çifti është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Sarandës. Identiteti i tyre nuk bëhet me dije ende.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas