ShowBiz

Ajola poston foton e parë pas lindjes krah Veliajt
               Publikuar në : 21:24 - 21/10/18 |
mapo.al

jola Xoxa, bashkëshortja e Kryebashkiakut Veliaj ka publikuar foton e parë pas lindjes së djalit. Ajo shihet teksa ka kapur Veliajn përdore dhe të dy janë duke ecur. “Dje pagëzuam një shoqe të vockël,”– shkruan Xoxa krahas fotos.


Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë më datë 6 tetor.

I vogli Kajan erdhi në jetë nën përkujdesjen e doktorëve të maternitetit “Koço Gliozheni”.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas