ShowBiz

Ajola i bën dedikimin më romantik se kurrë ‘lali Erit’, “Shiko yjet, shiko sesi…


               Publikuar në : 13:48 - 18/06/18 |
mapo.al

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka treguar gjithnjë anën e saj artistike dhe romantike.


Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet sëbashku me Erionin dhe krahas fotos ka shkruar: “Shiko yjet, shiko sesi ato shkëlqejnë për ty,”-përfundon Xoxa. Aktualisht ajo është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe është në pritje të një djali.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas