ShowBiz

Ajola i bën dedikimin më romantik se kurrë ‘lali Erit’, “Shiko yjet, shiko sesi…

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka treguar gjithnjë anën e saj artistike dhe romantike.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet sëbashku me Erionin dhe krahas fotos ka shkruar: “Shiko yjet, shiko sesi ato shkëlqejnë për ty,”-përfundon Xoxa. Aktualisht ajo është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe është në pritje të një djali. 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas