ShowBiz

Ajola 12 orë në diell, Erion Veliaj i merakosur për çunin e tij

Ajola Xoxa është regjisorja e projektit muzikor ‘Drejt Suksesit’ të kënduar nga Alban Skënderaj dhe Noizy.


Me anë të një postimi  bashkëshortja e kryebashkiakut Veliaj ka falënderuar djemtë për bashkëpunimin si dhe ka treguar detaje nga prapaskenat e klipit.

Ndër të tjera Ajola zbuloi se iu desh të qëndronte 12 orë në diell për të realizuar projektin edhe pse është shtatzënë.

Në këtë postim nuk ka munguar as komenti i bashkëshortit të saj.

“Dream Team. Mos ma mbani çunin shumë ne diell ore”- ka shkruar Veliaj i merakosur për bebin që  janë në pritje. /Gazeta Express/ 

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas