ShowBiz

Ajo të ‘ndreq’ ditën por të prish natën… kjo gjoksmadhe ka futur në ‘bela’ me mijëra meshkuj…

Emira Kowalska është pa dyshim një prej modeleve më tërheqëse në Instagram.

Bukuroshja gjoksmadhe, me origjinë polake-irakiane, nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj në Instagram, e cila llogarit mbi 150 mijë ndjekës.Sa herë ajo e ‘freskon’ profilin e saj me foto të nxehta, komentet dhe pëlqimet janë pa fund nga ndjekësit e saj të ngazëllyer.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të modeles seksi, që jeton në Los Anxhelos.

<
>
7935d861d5a4b1bb1bd41fd369fe64d8 32149382_203913733551943_4543408596905361408_n auto_m_1531891584-16373301531935228 auto_mmm_1531891588-55475451531935225 auto_mmmm_1531891590-24923051531935226 auto_mmmmm_1531891593-22629151531935226 auto_mmmmmm_1531891597-73038861531935227 Dbo621GXUAEErCC DdXjNXBV0AA4gyV DHu-DzVUQAAfTs_ dMtkFVI DUxaeQJVwAAu-B6 DWBoSooXcAAwyF8 emira emira_1530592569170 EmiraKowalska4_grande med_1482251301_image PGyo2N4 PicsArt_09-05-12.01.01 teamvs-emira-kowalska-gallery1

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas