ShowBiz

Ajo të ‘ndreq’ ditën por të prish natën… kjo gjoksmadhe ka futur në ‘bela’ me mijëra meshkuj…
               Publikuar në : 18:36 - 19/07/18 |
mapo.al

Emira Kowalska është pa dyshim një prej modeleve më tërheqëse në Instagram.


Bukuroshja gjoksmadhe, me origjinë polake-irakiane, nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj në Instagram, e cila llogarit mbi 150 mijë ndjekës.

Sa herë ajo e ‘freskon’ profilin e saj me foto të nxehta, komentet dhe pëlqimet janë pa fund nga ndjekësit e saj të ngazëllyer.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të modeles seksi, që jeton në Los Anxhelos.

<
>
7935d861d5a4b1bb1bd41fd369fe64d8 32149382_203913733551943_4543408596905361408_n auto_m_1531891584-16373301531935228 auto_mmm_1531891588-55475451531935225 auto_mmmm_1531891590-24923051531935226 auto_mmmmm_1531891593-22629151531935226 auto_mmmmmm_1531891597-73038861531935227 Dbo621GXUAEErCC DdXjNXBV0AA4gyV DHu-DzVUQAAfTs_ dMtkFVI DUxaeQJVwAAu-B6 DWBoSooXcAAwyF8 emira emira_1530592569170 EmiraKowalska4_grande med_1482251301_image PGyo2N4 PicsArt_09-05-12.01.01 teamvs-emira-kowalska-gallery1

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas