ShowBiz

Ajka i bën zbor Bes Kallakut, Xhensila ndan videot gazmore


               Publikuar në : 14:34 - 08/08/18 |
mapo.al

Pak javë pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre Ajka, çifti i artistëve shqiptarë ka ndarë disa momente mjaft argëtuese me fansat.


Xhensila ka publikuar në Instagramin e saj disa video ku Bes Kallaku duket qartë se ka vuajtur nga pagjumësia ditët e fundit.

Kjo tregon se Ajka ka ardhur në jetën e tyre mjaft aktive dhe nuk i lë prindërit të pushojnë.

Pavarësisht kësaj Xhensila shfaqet mjaft gazmore në video duke shijuar në maksimum rolin e saj si nënë. 

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas