ShowBiz

Ai la gjithçka për SHBA-në, Bjordi i BB2 tregon profesionin që bën…

Bjordi Mezini është një nga ish banorët e Big Brother më të përfolur në vend.
Edhe pse ka kaluar shumë kohë nga BB2, ai sërish mban pas vetes shumë fansa. Bjordi e kemi parë të aktrojë dhe pasioni i tij më i madh është regjia.


Tashmë ai i ka braktisur të gjtiha për Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në trendin më të fundit të Instagramit ‘Më bëj një Pyetje’ ai ka hapur zemrën për fansat e tij.

Pa hezitim tregon se nuk është ndër njerëzit më krenarë për origjinën e tij shqiptare. Bjordi gjithashtu ka treguar se është i lumtur me të dashurën e tij si dhe do dëshironte të jetontë përgjithmonë në SHBA.

Ndërkohë ish banori ka treguar se për momentit është buke punuar në një lokal. /GE/

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas