Kryesore

Age Gap: 82-vjeçarja e lidhur me 39-vjeçarin tregon recetën për një natë të ndezur


               Publikuar në : 12:13 - 07/11/18 |
mapo.al

Këtë herë në programin e njohur ‘Age Gap Love’ ishte e ftuar një 82-vjeçare, e cila është në një lidhje me një 39-vjeçar. Amerikania ka thënë se nisi të dalë me meshkuj më të rinj se ajo në moshë që kur u prish martesa e parë e saj kur ishte 48 vjeç.


Ajo tha se topi i ushtrimeve e mban gjithmonë në formë.

“Topi i mjekësisë ka qenë shoqëruesi më i mirë prej 35 vitesh. Ai e përgatit trupin tim për impaktin. Ka qenë fantastik për seksin përi do të thotë se trupi im mban çdo gjë”.

Hattie dhe John u takuan në median sociale fillimisht. Ajo fluturoi nga Nju Jorku për në Florida dhe aty lindi dashuria menjëherë.

“Ai më ka thënë se i pëlqen të dalë me gra të moshuara, ndaj ndjehem e relaksuar”. “Ai është kaq i ëmbël”.

“Kur njerëzit më pyesin se përse pëlqej meshkuj më të rinj në moshë, mendojnë se e bëjnë pasi e kanë penisin e fortë. Nuk them se nuk është kjo”. “Një mashkull më i ri ka gjithmonë një zjarr që i zien”.

Për habi, John thotë se pasi e ka njohur mirë 82-vjeçaren, ka nisur të mendojë se ai është pak i vjetër për të.

<
>
pl1 pl2 pl3 pl4 pl5 pl6


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas