Kryesore

Afera me Asension? Fansat e Liverpulit çmenden për Dua Lipën, mediat fajësojnë CNN-in


               Publikuar në : 15:03 - 30/05/18 |
mapo.al

Ka bërë shumë bujë në mediat e mbarë botës lajmi se këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka kaluar një natë të zjarrtë me futbollistin e Realit, Markos Asensios, pas finales së Ligës së Kampioneve.


Lajmi është raportuar nga CNN turk, një degë e kanalit të njohur të lajmeve.

Këngëtarja shqiptare tha se nuk e di nga ka dalë ky spekulim, por mediat spanjolle kanë nisur të akuzojnë CNN turk për këtë lajm.

Vetë këngëtarja ka mohuar gjithçka.

“Nuk e kam takuar ndonjëherë Marko Asension dhe ka shumë gjasa që të mos e takoj ndonjëherë, pasi menaxheri im është tifoz i Liverpulit dhe nuk do ma falë këtë”, shkruan këngëtarja shqiptare.

Mediat angleze thonë se ky lajm i ka kënaqur pa masë tifozët e Liverpulit.

Vetë Asensio nuk iu është përgjigjur këtyre spekulimeve, por ka postuar disa foto nga vila e tij në Majorka, teksa relaksohet.

Ai është single për momentin.

Edhe këngëtarja shqiptare është single.

Ajo u nda nga i dashuri i saj Paul Klein në fillim të këtij viti.

Dua Lipa thotë se beson fort tek dashuria, kjo për shkak të marrëdhënies së fortë mes babait dhe mamasë së saj.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas