Bota

Adoleshentja rrëzohet në mur dhe i shpëton përkohësisht bandës
               Publikuar në : 17:50 - 19/04/18 |
mapo.al

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një nxënësve përpiqet me dëshpërim për t’i shpëtuar një bande të dhunshme dhe të armatosur me shkopinj bejsbolli.


Vajza 15 vjeçare vrapon duke u rrëzuar në murin e vogël të një kopshti duke mbetur aty për disa momente, ndërsa burrat e bandës vijnë, por nuk e pikasin.

Pamjet e kamerave të sigurisë janë publikuar nga policia në Tipton, West Midlands të Britanisë.

Megjithatë, adoleshentja u rrah më vonë dhe mbeti me lëndime të rënda.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas