Kryesore

ADN-ja fundos pedofilin nga Pogradeci. Konfirmohet përdhunimi dhe atësia e fëmijës


               Publikuar në : 16:57 - 15/04/18 |
mapo.al

Ka kaluar më shumë se një vit kur 55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba u akuzua fillimisht se përdhunoi fqinjën e tij të mitur.


Ndonëse Biba e mohoi ta kishte përdhunuar dhe ta kishte lënë shtatzënë, analiza e ADN-s që ju bë foshnjës së sapolindur, konfirmoi atësinë e tij.

 

Tashmë 55-vjeçarin Ligor Biba nuk e shpëton dot asgjë nga burgu. Një vit më parë, në mars të 2017-ës ai u akuzua për përdhunimin e fqinjës së tij 15-vjeçare. Ngjarja u mbajt e fshehtë dhe vetëm kur e mitura do lindte fëmijën u zbulua skandali.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në muajin mars 2017, ndërsa vajza ndodhej e vetme në shtëpi.

<
>
ligor-1200x630-1 3906444 3898841


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas