Media

Adi Krasta i rikthehet ekranit, nis sonte emisionin e ri në…
               Publikuar në : 19:27 - 19/11/18 |
mapo.al

Prezantuesi dhe gazetari Adi Krasta, rikthehet sot në ekran. Moderatori i njohur televiziv starton sot sezonin e tij të ri në “News24”, për t’u shfaqur çdo të hënë në “Prime time”.


Emisioni do të ketë si logo te tij, inicialin “A” të cilin Krasta e ka përdorur edhe herë të tjera, ndërsa në ekran do të jetë pa ngjyrat e spektaklit, pasi në qendër do të jenë fjala dhe aktualiteti.

Disa personazhe do të jenë përballë Krastës për t’u rrëfyer por jo vetëm. Emisioni rezervon dhe hapësira të tjera të ndryshme nga sa jemi mësuar zakonisht.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Je antipatik ne te folur dhe vulgar ne gjykim.Ke 26 vjet ne ekran me po ate stil injoranti te para 100 vjetesh.Duhen njerez te rinj me ide te reja,qe kane kulture gjuhesore e letrare,kane mimike e plastike interesante,kane pamjen provokuese e inteligjencen.Me vjen keq,s,je me per ekranin e tv.Gjej pune tjeter.Boll,u ngopem me idiotesite e tua.

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas