Kryesore, ShowBiz

Adelina Tahiri tregon dhomën luksoze të djalit të saj

Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muaj dhe e gjitha kjo për martesën e saj me bisnesmenin maqedonas.


Së fundmi ajo është shtatzënë dhe pritet të lindë së shpejti.

Sot Adelina ka treguar sesa e mrekullueshme duket krevati i djalit të saj.

Ajo ka fotografuar krevatin e vogëlushit, të rrethuar nga çarçafë të bardhë dhe një perde tyli mbi majën e tij, të cilin e ka bërë gati ende pa e sjellë në jetë djalin.

Në pah bie luksi i shtëpisë së këngëtares.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas