ShowBiz

Adelina Tahiri një shtatzënë në super formë…
               Publikuar në : 14:08 - 02/04/18 |
mapo.al

Shqetësimi i çdo vajze gjatë muajve të pritjes së ëmbël janë kilogramët që do të shtojë. Por për këngëtaren Adelina Tahiri e cila ka patur gjithmonë një fizik perfekt duket se ky nuk është aspak një problem.


Adelina ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet e veshur sport, me barkun e rrumbullakosur dhe në formë perfekte fizike.

Tahiri është marrë vazhdimisht me aktivitet fizik përpara se të mbetej shtatzënë.

Kjo gjë do e ndihmojë atë t’u rikthehet shumë shpejt formave të mëparshme fizike pas kilogramëve të tepërta që mund të marrë gjatë shtatzënisë.

<
>
adelina-t2 Screenshot_20171218-133015 adelina2 adelin-a-241x300 auto_adelina_tahiri_sexy11436455338 13689882_10209375751248709_2123401498_n adelina_tahiri_fyr_macedonia_top_50_144 29939591_10211020399967874_351322750_n-250x400


Etiketa: , , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas