ShowBiz

Adea Pula shfaqet tejet sensuale në foton e fundit

Bukuroshe sa të thuash, femër që është shndërruar në ëndrrën e shumë meshkujve. E tillë është Adea Pula.


Në fëmijëri ishte ylli i gjenerates, këngëtarja më e pëlqyer nga të vegjlit. Adea kishte këngë e videoklipe, kishte simpatinë e shumë fëmijëve që e ndiqnin e ia dinin përmendsh këngët.

Sapo u rrit ajo e la pas krahëve krejt përvojen e dikurshme dhe nuk duket se ka ndonjë dëshirë për t’iu kthyer sërish muzikës.

Po kush po e mban sot gjallë famën e Adea Pules? Jamë linjat e saj dhe stili sensual që ende po e mbajnë Adean në fokus dhe qendër të vëmendjes.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas