Sport

Abuzuan me detyrën, ish-zyrtarët e Vllaznisë përfundojnë në gjykatë


               Publikuar në : 18:38 - 24/07/18 |
mapo.al

Prokuroria e Shkodrës ka dërguar për gjykim dy ish-administratorë të klubit të futbollit Vllaznia.


Gjithashtu, është dërguar për gjykim edhe ish-financieri i këtij klubi. Ish administratorët e dërguar për gjykim janë Neritan Kalamishi dhe Fatos Gjyrezi, ndërsa financieri është Denis Fani.

Ish-administratorët dhe ish-financieri i Vllaznisë akuzohen për shpërdorim detyre dhe për shkelje të barazisë në tendera.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas