fbpx

Arkiva

Abbey Clancey super e nxehtë


               Publikuar në : 08:59 - 11/11/14 |
mapo.al

Modelja Abbey Clancey godet sërish!


27 vjeçarja britanike ka pozuar këtë rradhë për një model të ri të brendshmesh, të cilat do t’u zgjidhin shumë punë femrave.Reçipeta pa rripa tradicionalë të cilat lidhen  nga pas dhe jo mbi supe.

Suksesi i këtyre të brendshmeve është i garantuar, sidomos për faktin që me to pozon Abbey!

abbey Clancey

Toned frame: Abbey, who has been modelling for years, proves her worth in the sultry shoot in a French style boudoir Success: Abbey has seen her star rise this year and even turned her hand to designing as she unveiled a clothing range for Matalan What's her secret? Abbey is a big fitness fan and is often seen leaving the gym where she clearly works hard to keep her body in shapeLingerie lover: The star recently explained that she's got a long relationship with underwear and admitted she has  a lingerie fetishPas