ShowBiz

A ishin bashkë Albi dhe Alba me pushime, apo një rastësi…


               Publikuar në : 18:24 - 12/04/18 |
mapo.al

Mediat kanë aluduar së fundi shumë për marrëdhënien e ngushtë të punës mes koreografit të njohur, Albi Nako dhe balerinës së trupës së tij, Alba Hoxha.


Ata shihen kudo bashkë, gjithnjë e më shpesh dhe kjo ka ngritur dyshime se mund të jenë në një lidhje.

Albi momentalisht ndodhet Belgjikë dhe këtë na e tregoi pak më parë duke publikuar një foto në Instagram-in e tij.

Por ja që ai nuk është i vetmi që ndodhet këto ditë në këtë vend. Pak më parë Alba Hoxha ka publikuar në Facebook një foto të sajën por po të shihni duket qartësisht vendodhja: Bruksel, Belgjikë. Dyshojmë se kjo mund të jetë thjesht një rastësi. Mos ndoshta ky është një konfrimim se mes Albit dhe Albës ka një marrëdhënie më shumë se punë.

<
>
albit albi-nako auto_dfdfdf_1523537470-1337301523545215 auto_d2_1523537295-11040431523545217 auto_d1_1523537305-17210971523545216


Etiketa: , , , , , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas