Kryesore

A është kjo suita më e bukur e një hoteli?
               Publikuar në : 12:39 - 19/09/18 |
mapo.al

Kemi parë plot dhoma të bukura hoteli në internet, por kjo suitë duket se nuk ka të krahasuar. Disa thonë se ajo është suita më e bukur e një hoteli.


Suita presidenciale ‘John Adams’ gjendet në hotelin Harbor në Boston, SHBA.

Natyrisht edhe çmimi shkon në krah me pamjen dhe komoditetin. Një natë aty kushton 15 mijë dollarë.

Suita ofron një sipërfaqe prej rreth 450 metra katrorë. Ajo ka një tarracë spektakolare dhe një shofer është në shërbimin tuaj. Në suitë ngjiteni me një ashensor privat.

Për më shumë, shihni galerinë më poshtë:

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas