Kryesore

A e besoni se dikur ai ishte një ‘Pistoletë seksi’?
               Publikuar në : 13:11 - 17/09/18 |
mapo.al

Dikur ai ishte një ikonë e lëvizjes Punk në muzikë. Por tashmë mosha bën të veten dhe pesha po e vë përfundi.


Bëhet fjalë për John Lydon, i njohur edhe si Johnny Rotten.

62-vjeçari ka qenë legjendë e muzikës kur ishte vokalist i grupit ‘Sex pistols’.

Por tashmë thuajse nuk njihet. Ai u fotografua në aeroport në Los Angeles, ndjeshëm mbipeshë.

Një mik i rokerit të njohur tha se ai thjesht nuk po e mban peshën nën kontroll.

<
>
s1 s2 s3 s4 s5


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas