Kryesore, ShowBiz

A e besoni se dikur ai ishte një ‘Pistoletë seksi’?

Dikur ai ishte një ikonë e lëvizjes Punk në muzikë. Por tashmë mosha bën të veten dhe pesha po e vë përfundi.

Bëhet fjalë për John Lydon, i njohur edhe si Johnny Rotten.62-vjeçari ka qenë legjendë e muzikës kur ishte vokalist i grupit ‘Sex pistols’.

Por tashmë thuajse nuk njihet. Ai u fotografua në aeroport në Los Angeles, ndjeshëm mbipeshë.

Një mik i rokerit të njohur tha se ai thjesht nuk po e mban peshën nën kontroll.

<
>
s1 s2 s3 s4 s5
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas